oramedcentrdr@gmail.com
м. Дрогобич, вул. Івана Франка, 4
+380 (98) 134-24-77
 
Записатися на прийом
Про медичний центр
Медичний центр «Ора» – це поліклініка, створена за європейським зразком. Днем народження нашого закладу можна вважати 7 березня 2002 року, коли за адресою м. Дрогобич, вул. І. Франка,4 найпершим почав функціонувати ЛОР-кабінет. Поступово долучалися й інші спеціалізації. Нині медичний центр «Ора» – це поліклініка нового покоління. Тут ви зможете отримати консультативну допомогу різнопрофільних спеціалістів, пройти діагностичне й лабораторне обстеження та одержати призначення, а також пройти реабілітацію після перенесеної хвороби і здійснити профілактику захворювань. Нині медики, окрім традиційної медицини, дедалі частіше звертаються до народної. Наші фахівці здійснюють консультації із фітотерапії, практикують рослинні препарати для кращого і швидшого одужання пацієнтів. Ми використовуємо сучасну апаратуру для ультразвукової діагностики, електро- та ЕХО-кардіографії. Медичний центр «Ора» співпрацює з діагностичними і лікувальними центрами Львова, Києва, Запоріжжя, Чернівців. Лікарі-консультанти цих закладів беруть безпосередню участь у постановці діагнозу по Інтернету і скайпу. Найвищою цінністю для нас є здоров'я пацієнта. Тому ми гарантуємо відповідну кваліфікацію та сертифікацію персоналу; наші медичні послуги відповідають європейським стандартам, а обладнання – сучасним вимогам. Затишна атмосфера, комфортне та ефективне обслуговування, максимальна увага до пацієнта – основні засади роботи медичного центру «Ора».
Наші кардинальні зміни

Наші переваги
Кваліфікація
Ми гарантуємо відповідну кваліфікацію та сертифікацію персоналу; наші медичні послуги відповідають європейським стандартам, а обладнання – сучасним вимогам.
Технології
Ми використовуємо сучасну апаратуру для ультразвукової діагностики, електро- та ЕХО-кардіографії. Медичний центр «Ора» співпрацює з діагностичними і лікувальними центрами Львова, Києва, Запоріжжя, Чернівців.
Затишок
Затишна атмосфера, комфортне та ефективне обслуговування, максимальна увага до пацієнта – основні засади роботи медичного центру «Ора».
Галерея
З усіх питань звертайтеся до нас будь-яким зручним способом:

E-mail: oramedcentrdr@gmail.com

Телефон: +380 (98) 134-24-77
Тел. роб.: 2 23 71
Тел./факс: 2 26 45

© All Right Reserved. Медичний центр ОРА.